Wydział Lekarski III rok – studia stacjonarne i niestacjonarne

Koordynator kursu: 

dr hab. Małgorzata Bała, e-mail:  malgorzata.1.bala@uj.edu.pl
dr Elżbieta Sochacka-Tatara, e-mail:   e.sochacka-tatara@uj.edu.pl 

Prowadzący:
Dr hab. Aleksander Gałaś, e-mail:   aleksander.galas@uj.edu.pl
Dr hab. Filip Mejza, e-mail: filip.mejza@uj.edu.pl
Dr hab. Katarzyna Zawisza,  e-mail: katarzyna.zawisza@uj.edu.pl 
Dr Magdalena Koperny, e-mail: magdalena.koperny@uj.edu.pl 
Dr Agnieszka Magiera, e-mail:   agnieszka.magiera@uj.edu.pl  
Dr Elżbieta Sochacka-Tatara, e-mail:   e.sochacka-tatara@uj.edu.pl 
Mgr Renata Majewska, e-mail:   renata.majewska@uj.edu.pl
Lek med. Magdalena Władysiuk, e-mail: magdalena.wladysiuk@uj.edu.pl
 
 
________________________________________________
__________________________________________________________________

 

Zaliczenie z epidemiologii  odbędzie się w dniu 14.05.2024 o godz. 18:00 

w następujących salach:

  • CDK, Aula AB – Osoby o nazwiskach rozpoczynjących się na literę:  K, M, O, Z, Ż
  • CDK, Aula CD – Osoby o nazwiskach rozpoczynjących się na literę: L, Ł, N, R, S, Ś, V, W
  • Aula Katedry Biochemii Lekarskiej – Osoby o nazwiskach rozpoczynjących się na literę: A, B, C, D, F, G, H, J, P, T

 

  

 

Prowadzący:

Sale:

 

dr hab. Aleksander Gałaś

Katedra Biochemii Lekarskiej (KBL)

 

dr hab. Dorota Mrożek-Budzyn

Zakład Higieny i Dietetyki (ZHiD)

 

dr hab. Agnieszka Pac

 

 

dr hab. Katarzyna Zawisza

 

 

dr Magdalena Koperny

 

 

dr Agnieszka Magiera

 

 

dr Elżbieta Sochacka-Tatara

 

 

lek. med. Magdalena Władysiuk