Zakład Epidemiologii

Kierownik Zakładu: dr hab. Agnieszka Pac

tel. (12) 423 10 03 (wew. 13)

e-mail: agnieszka.pac@uj.edu.pl

Zespół:

dr hab. Katarzyna Zawisza 
e-mail:
 katarzyna.zawisza@uj.edu.pl

dr Magdalena Koperny
e-mail:
magdalena.koperny@uj.edu.pl

lek. med. Magdalena Władysiuk 
e-mail:
magdalena.wladysiuk@uj.edu.pl

inż. Katarzyna Mosio
e-mail: katarzyna.mosio@uj.edu.pl

lic. Agnieszka Mazur
e-mail: agnieszka1.mazur@uj.edu.pl

 

Pracownia Epidemiologii Molekularnej

Kierownik: dr Elżbieta Sochacka-Tatara

tel. (12) 423 10 03 (wew. 12)

e-mail: e.sochacka-tatara@uj.edu.pl

Zespół:

dr hab. Dorota Mrożek-Budzyn
e-mail: dorota.mrozek-budzyn@uj.edu.pl; dorotamrozek@tlen.pl

mgr Renata Majewska
e-mail: renata.majewska@uj.edu.pl

 

Pracownia Epidemiologii Środowiskowej

Kierownik: dr hab. Agnieszka Pac

tel. (12) 423 10 03 (wew. 13)

e-mail: agnieszka.pac@uj.edu.pl

Zespół:

dr Agnieszka Magiera
e-mail: agnieszka.magiera@uj.edu.pl

mgr inż. Agata Krupińska
e-mail: mykoscio@cyf-kr.edu.pl; agata1.sowa@uj.edu.pl

mgr Natalia Nidecka
e-mail: natalia.krajewska@uj.edu.pl

 

Pracownia Epidemiologii Żywienia

Kierownik: dr hab. Aleksander Gałaś

tel. (12)  423 10 03 (wew. 22)

e-mail: aleksander.galas@uj.edu.pl

Zespół:

mgr Małgorzata Augustyniak
e-mail: malgorzata.augustyniak@uj.edu.pl